0     سبد خرید
FA | EN
درباره ما

شرکت تولیدی لوله های دوجداره قدر عضو گروه نفت و گاز پتروشیمی(تاپیکو) و زیر مجموعه هلدینگ شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی(PIIC  ) می باشد.

شرکت قدر، با مشارکت و سرمایه گذاری شرکت گازلوله و با اخذ دانش فنی تولید لوله های دو جداره کاروگیت فاضلابی، ازشرکت دروسباخ آلمان و بابهره گیری از دقیقترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و مطابق بالاترین استانداردهای اروپایی، فعالیت خود را از اوایل سال 1381 ( اکتبر 2002) آغاز نموده است.

هم اکنون این شرکت از پیشگامان تولید لوله های کاروگیت در ایران  واز بزرگترین و پیشرو ترین شرکت های تولید کننده لوله های دوجداره پلی‌اتیلنی درخاورمیانه می باشد، که با دراختیار داشتن ماشین آلات مدرن اروپایی و بهره گیری از دانش انباشته و نیروی انسانی کارآمد و متخصص،  با ظرفیت اسمی تولید سالانه، 29 هزار تن انواع لوله دوجداره کاروگیت و اتصالات در سایز و اقطار مختلف از 200 میلیمتر الی 1000 میلیمتر، در شهر صنعتی کاوه، واقع در ساوه در حال تولید وفعالیت می باشد.

نقش بی بدیل وسابقه درخشان شرکت قدر در تامین به موقع نیازهای صنعت آب وفاضلاب کشور، اهتمام جدی به حفظ کیفیت محصولات تولیدی ورعایت استانداردهای لازم، نام این شرکت را درصنعت آب وفاضلاب کشور و منطقه، به برندی درخشان و مطمئن مبدل کرده است.


Contact Us